Pomůcka na zjišťování promile alkoholu v krvi

Papírový ALKOTEST je výrobek z tvrdého křídového kartónu. Systém vzájemně nastavitelných kruhů s bloky je konstruován tak, aby umožnil velmi jednoduchým způsobem zjistit promile alkoholu v krvi a dobu potřebnou k jeho odbourávání a to ještě před započetím konzumace alkoholu. Každý tedy velmi rychle a jednoduše zjistí dobu, kdy je schopen bez rizika řídit motorové vozidlo. Tato doba pochopitelně souvisí s množstvím požitého alkoholu, druhem alkoholu, typu konzumenta a době, po kterou byl alkohol konzumován. Samotný výpočet odbourávání alkoholu v krvi vyplývá z dlouholetých lékařských výzkumů. Konstrukce ALKOTESTU byla vyvíjena ve spolupráci s autory vědecké práce, která se tomuto tématu v minulosti věnovala. Projekt využívá oficiální výpočty používané celostátně v soudním lékařství. Dostalo se mu velmi kladného přijetí na Ministerstvu vnitra ČR, Ministerstvu dopravy ČR i Policejním prezidiu Policie ČR.

Smysl a využití ALKOTESTU je zřejmý. Jde o skutečnou užitečnou pomůcku, kterou ocení každý motorista. Jednoduchým způsobem pomocí ALKOTESTU zjistí, za jak dlouhou dobu může po požití určitého množství alkoholu s klidným svědomím řídit motorové vozidlo to ještě před samotnou konzumací. Může tedy své pití alkoholu plánovat, což je oproti klasickým elektronickým testerům, které sice změří hladinu alkoholu, ale neříkají nic o tom, kdy a za jak dlouho může dotyčný usednout za volant svého vozu, jeho největší výhoda.

Zároveň se jedná o atypický a velmi rafinovaný reklamní dárkový předmět, který je schopen kromě své vlastní užitečnosti publikovat i logotyp vydavatele a příslušný reklamní text. Firma může svým klientům věnovat nosič,který obsahuje cílené marketingové informace. A navíc vše v cenových relacích, které se rovnají průměrné ceně firemní propisky nebo popelníku!

PAPÍROVÝ ALKOTEST je chráněn průmyslovým vzorem u úřadu průmyslového vlastnictví č. 34369. Veškerá autorská práva jsou chráněna příslušnými zákony.